Als je wedstrijden wilt rijden, moet je in bezit zijn van een geldige wedstrijdlicentie. Dit moet je zelf regelen, op
https://knsb.nl/algemeen/wedstrijdlicentie/
Bij IJsfun is er momenteel een showkwartet. Ook zijn er een aantal solorijders en een ijsdanspaar.
Resultaten
Seizoen 2019-2020
16-02-2020 |
Ellanur en Sanne 3e (Duo 2) bij WKC Unicorn Show Trophy in Hoorn |
09/02/2020 |
Julia 2e (Pupillen 2) bij de KVM Open in Utrecht |
01/02/2020 |
Julia 2e (Freiläufer 1c bij de Wiehl Pokal in Keulen |
26/01/2020 |
Julia 10e(Rising Stars B) bij de Stars On Ice Bokaal in Zoetermeer |
19/01/2020 |
Pieter 2e (Senioren) bij de derde KNSB Selectiewedstrijd in Alkmaar |
02/11/2019 |
Pieter en Lisette 1e (Basic Novice IJsdansen) bij Peerd van Ome Loeks Bokaal |
19/10/2019 |
Pieter 1e (Senioren) bij de Diamond Trophy in Antwerpen |
06/10/2019 |
Pieter 2e (Senioren) bij de eerste KNSB Selectiewedstrijd in Dordrecht |
Seizoen 2018-2019
01/06/2019 |
Lisette en Pieter 1e (Bronze Couples) bij de Starlight Challenge in Eindhoven |
14/04/2019 |
Frederique 1e bij Spring On Ice Cup (Senioren) in Hoorn |
24/03/2019 |
Frederique 1e bij KNSB Kunstrijweek A-Finale (Senioren) in Utrecht |
23/03/2019 |
Ellanur en Sanne 1e bij de Amaranth Showwedstrijd (Duo Categorie) in Den Haag |
17/03/2019 |
Julia en Thijmen 1e (Free Dance 2) bij de Unicorn Dance Trophy in Hoorn |
17/03/2019 |
Jennifer en David 1e (Golden Skaters Waltz 2) bij de Unicorn Dance Trophy in Hoorn |
17/03/2019 |
Noa en David 1e (Hickory Hoedown 2) bij de Unicorn Dance Trophy in Hoorn |
17/03/2019 |
Ellanur 5e bij de Bokaalwedstrijd (Aspiranten 1) in Dordrecht |
17/02/2019 |
Ellanur en Sanne 1e bij de Unicorn Show Trophy (Duo Categorie 2) in Hoorn |
02/02/2019 |
Frederique 1e bij Ice Talent Trophy (Senioren) in Hasselt, België |
20/01/2019 |
Frederique 1e bij 3e selectiewedstrijd KNSB-cup (Senioren) in Leeuwarden |
01/12/2018 |
Frederique 2e bij Limant Cup (Senioren) in Turnhout, België |
18/11/2018 |
Frederique 1e bij 2e selectiewedstrijd KNSB-cup (Senioren) in Utrecht |
11/11/2018 |
Julia en Thijmen 1e (Juvenile Dance) bij WKC Interclub Bokaal in Hoorn |
11/11/2018 |
Noa 1e (Juvenile Dutch Walz Solo) bij WKC Interclub Bokaal in Hoorn |
11/11/2018 |
Jennifer 2e (Juvenile Dutch Walz Solo) bij WKC Interclub Bokaal in Hoorn |
11/11/2018 |
Ange 3e (Juvenile Dutch Walz Solo) bij WKC Interclub Bokaal in Hoorn |
11/11/2018 |
Noa en David 1e (Basic Novice Dance) bij WKC Interclub Bokaal in Hoorn |
13/10/2018 |
Frederique 1e bij Gewestelijk Kampioenschap Zuid-Holland (Senioren) in Dordrecht |
15/04/2018 |
Frederique 2e bij 1e Selectiewedstrijd KNSB-Cup (Senioren) in Alkmaar |
Seizoen 2017-2018
09/06/2018 |
Julia en Thijmen 1e bij Starlight Challenge (IJsdansen Beginners) in Eindhoven |
15/04/2018 |
Frederique 1e bij Spring On Ice (Junioren) in Hoorn |
18/03/2018 |
Julia en Thijmen 1e bij Unicorn Dance Trophy (Beginners 2) in Hoorn |
18/02/2018 |
Ellanur, Ellen, Lydia en Sanne 2e bij Unicorn (Show) Trophy (Kwartet 2) in Hoorn |
04/02/2018 |
Ellanur, Julia, Lydia en Sanne 3e bij Mata Hari Selectiewedstrijd Artistic Skate (Kwartet 2) in Leeuwarden |
03/02/2018 |
Frederique 22e bij Ice Talent Trophy (Junioren) in Hasselt (B) |
21/01/2018 |
Frederique 14e bij 4e Selectiewedstrijd KNSB-Cup (Junioren) in Leeuwarden |
14/01/2018 |
Ellanur, Ellen, Julia, Lydia en Sanne 3e bij Selectiewedstrijd Artistic Skate (Kwartet 2) in Den Haag |
14/01/2018 |
Julia en Thijmen 5e bij Selectiewedstrijd Artistic Skate (Duo 1) in Den Haag |
17/12/2017 |
Frederique 18e bij 3e Selectiewedstrijd KNSB-Cup (Junioren) in Amsterdam |
01/10/2017 |
Frederique 17e bij 1e Selectiewedstrijd KNSB-Cup (Junioren) in Alkmaar |
Seizoen 2016-2017
01/04/2017 |
Niels 1e, Frederique 3e, Iida 5e bij Spring On Ice (Junioren) in Hoorn |
19/03/2017 |
FunFlowers 3e bij NK Showrijden (Kwartet 2) in Hoorn |
19/03/2017 |
FunStars 2e bij NK Showrijden (Kleine Groep) in Hoorn |
24/02/2017 |
Frederique 10e bij KNSB cup A Finale (Junioren) in Den Haag |
19/02/2017 |
Funflowers 2e bij Mata Hari Showwedstrijd (Kwartet 2) in Leeuwarden |
19/02/2017 |
Funstars 1e bij Mata Hari Showwedstrijd (Kleine groep) in Leeuwarden |
11/02/2017 |
FunFlowers 2e bij Selectiewedstrijd Showrijden (Kwartet 2) in Hoorn |
11/02/2017 |
FunStars 2e bij Selectiewedstrijd Showrijden (Kleine Groep) in Hoorn |
21/01/2017 |
FunFlowers 1e bij Unicorn Show Trophy (Kwartet 2) in Leeuwarden |
Wedstrijddata zijn te vinden op knsb.nl, schaatsen.nl en isu.org